תטא הילינג

כל מי ששואף לצמיחה ולהתפתחות אישיים כמענה לדאגות, מתחים, אי שביעות רצון וקשיים נוספים במהלך חיי היום יום יודע, כי העבודה והתרגול העצמיים אינם פוסקים לעולם. תטא הילינג למתקדמים מבטאת את העיקרון המנחה הזה במסגרת קורסים שנועדו להמשיך ולהעצים את האפקט המואר של בסיס השיטה. שיטת תטא הילינג היא טכניקת מודעות עצמית המתבצעת באמצעות תקשור עם גלי מוח איטיים המאפיינים את השינה. מדובר על תדר יצירתי אשר תרגול הלך המחשבה שבו מוליד תודעה חדשה, "נקייה" וחיובית המוליכה את האדם לעבר הישגים אישיים, תחושת צמיחה ואושר.

הקורס הבסיסי של תטא הילינג מעניק למעשה "ארגז כלים לחיים" – מיומנויות נרכשות לנטרול בעיות או קשיים המעכירים את החיים וליצירת מציאות חדשה ומבוקשת באמצעות חיבור ותקשור עם כוחה של בריאת המחשבות. תטא הילינג למתקדמים ממשיכה ללוות את המשתתפים בתהליך הבלתי נגמר של השאיפה לאושר באמצעות חידוד המיומנויות, תרגולים נוספים, הרחבת ההבנה בשיטה ורכישת כלים רבים לריפוי המתבססים על "תוכנות" שונות שמבטאות את עקרונות השיטה. קורס זה מומלץ לכל מי שטעם מהשיטה וגילה את יתרונותיה הרבים וגם למי שמעוניין להפוך ל"שגריר" שלה ולהתחיל את דרכו כמטפל מוסמך.

יש חלוצים של שיטת תטא הילינג בארץ, שרכשו את הכשרתה ממייסדת השיטה – ויאנה סטייבל. פבקה רואה בהנחלת השיטה שליחות של ממש ושאיפתה הבלתי פוסקת היא ריפוי יסודי של קשיים, סבל ובעיות אשר מקורן במחשבות אוטומטיות שליליות. פבקה הקימה את מרכז תטא הילינג בארץ המספק בית חם והכשרה לכל המעוניין לעשות שינוי משמעותי בחייו. המקום מציע קורסים בסיסיים, קורס תטא הילינג למתקדמים וקורסים נוספים המתמקדים בנישות ספציפיות כגון ייעוץ זוגי, מחלות והפרעות ועוד. מומלץ להיכנס לאתר המרכז – "לוטוס", להתרשם ממגוון הקורסים וליצור קשר.