טיפול וריפוי אנרגטי מרחוק

ההבנה כי טיפול אנרגטי אינו בהכרח מפגש פיזי בין מטפל למטופל הגיעה אל חיי ברגעי חוסר אונים ומצוקה אישית, הנובעת מתוך רצון עז לעזור לאדם קרוב ואהוב, להניח ידי על גופו הכואב ולהעניק לו את שניתן לי, את מתנת הריפוי.

ומתוך מצוקה זו נתקבלו מסרים וכך נאמר לי: "כפי שיודעת את יש למטפל אנרגטי יכולת טיפול באדם חולה גם אם המטופל אינו נמצא בטווח נגיעה אך כדי לטפל באדם הנמצא רחוק יש התניה ל "אישור הנשמה" על מנת לקיים את תהליך הריפוי האנרגטי.
בשונה ממצב בו מגיע האדם אל המרפא, שהרי מעצם הגעתו מאשר הוא את תהליך הטיפול, מגדת עתידות וירטואלית יכולה לעזור גם מרחוק. טיפול באדם שאינו נמצא קרוב אל המטופל, יכול להיווצר מצב בו למרפא יש רצון לטפל מתוך תחושה כנה, כי יכול הוא לעזור לו, אך האדם האחר אינו מעוניין בעזרה וסיבותיו עימו.
לכן למרות שבידי המרפא מצוי "מפתח" המאפשר כניסה למטרת ריפוי אל כל אדם באשר הוא ללא קשר למיקומו הגיאוגרפי מחויב הוא המרפא לקבל את "אישור נשמתו" של המטופל.
ומהו אישור הנשמה?
זהו "הסכם" אשר "נחתם" ברמה נישמתית בין מטפל למטופל בו מאפשר המטופל את העברת אנרגית הריפוי בדרך מרפא זה – ולקבלה מתוך הסכמה אנרגטית בה אין המטפל מפעיל שיפוטיות כלשהי לגבי דרך חייו של האדם דרך בחירת נשמתו.
בפניה לקבלת עזרת המטפל האנרגטי נעשית פניה אל עבר שורש החולי שנוצר. זוהי פניה ל"קילוף הקליפות" שנצטברו בתוך גופו שחוסמות את צינורות מעברי האנרגיה ואינם מאפשרות לאור לחדור אל תאי הגוף ומעצם היותם חסומים נוצרים החולי והכאב הפיזי.
כאשר נעשה ריפוי אנרגטי, נחשפים רבדים עמוקים מתוך נפש האדם מעצם היחשפותם כל רובד "חולה" שצף הינו רובד בר ריפוי ..
לעיתים מבקשת נשמת האדם עזרה אך כלואה היא בין קירות האגו אשר אינו "מאפשר" את תהליך הריפוי.
כמרפא יש בידיך להושיט עזרה אך כטובע בכאוס חייו צריך הוא להבחין ביד המושטת לעזרתו ולדעת לקבלה.

כך נאמר על דרך הריפוי:

"בקש את מלאכי האור כי יהיו לצידך לעזרה ..
בקש את רשות נשמתו של האדם אשר פונה את לטפל בו ורק לאחר שניתן "אישור נשמתו" יש לך רשות להתבונן ולראות את גופו האנרגטי עומד למולך ולהתחיל בתהליך הריפוי.
דמי גופו מולך, כנסי פנימה אל המרחב האנרגטי שלו תחילה ואחר כנסי אל תוך גופו הזרימי את אנרגית הריפוי אל אזור החולי האירי את המקומות החשוכים בגופו בשלהבת אור הריפוי וקבעי אותה שם .. ואין חשש ממחשכי הגוף ואין העבודה קשה היא אלא עבודת אור שהרי כל שיש לעשות הוא להניח ידיך על מקום החולי לאחות הרשתות האנרגטיות הקרועות , להזרים את אנרגית הריפוי אל עבר הרשתות שאוחו ולהזרים אל תוכם את אנרגית אור הזהב ……
עבודתך נעשית בעדינות ובחמלה
ומוזכרת את בחשיבות הרבה ברצונו של המטופל לפסוע בנתיב ההבראה".